Як вибрати срібний ланцюжок чоловікові

Як вибрати срібний ланцюжок чоловікові

Що потрібно знати для підбору?

Перш ніж йти в магазин, визначтеся з найважливішими параметрами прикраси: обсяг, довжина, плетіння і вид замку. Підбираючи срібний ланцюжок, важливо також враховувати стиль одягу і поведінки вашого чоловіка. Наприклад, якщо він веде активний спосіб життя, навряд чи стане дбайливо ставитися до аксесуарів.


Довжина виробу

На відміну від жінок, чоловіки не люблять носити короткі ланцюги, які щільно облягають шию. Довжина чоловічої срібного ланцюжка не повинна бути менше 50 см. Це мінімум, який підійде скоріше юнакам і чоловікам худорлявої статури. В іншому ж варто вибирати вироби довші. Оптимальною вважається ланцюжок в 55 см. Якщо ваш чоловік атлетичної або великої статури зверніть увагу на ланцюги, довжиною від 55 см.

Вага чоловіка

Срібний ланцюжок повинен гармонійно вписуватися в стиль її власника, вільно виглядати на шиї. Тут діє золоте правило: розмір ланцюжка дорівнює розміру одягу. Тонкі екземпляри доречні в подарунок молодим худорлявим хлопцям, а більш об'ємні ланцюги - великим і зрілим чоловікам. В іншому випадку на вашому хлопцеві подарунок буде виглядати безглуздо. Стандартною товщиною ланцюжка вважається 2-4мм, до неї в подальшому можна підібрати і підвіску. Дотримуйтеся цього діапазону і не помилитеся.

Різновиди плетіння

Сучасна ювелірна галузь пішла далеко вперед і пропонує десятки видів плетіння чоловічих ланцюжків. Ми розповімо про найпопулярніші:

  • Бісмарк - найміцніший варіант плетіння, який зміг зарекомендувати себе як чисто чоловічий.
  • Панцир - ланки створюють ефект «кольчуги»
  • Якір - плетіння має пряму схожість з ланцюгом справжнього якоря
  • Ромб - панцеревідний вид плетіння, який має ланки в формі ромба.
  • Нонна - завдяки алмазній грані, такі ланцюжки краще за інших блищать на сонці.

Механізм замка

Практичність - головний критерій при виборі чоловічого срібного ланцюжка. Мало хто з представників чоловічої 

статі буде обережно возитися з замочком. В магазині обов"язково перевіряйте міцність замикання і легкість ходу. Поломка цього елемента часто призводить до втрати прикраси. Типи кріплення:
  • Шпрінгельний замок у вигляді кільця - не найнадійніший варіант. Він може витримати тільки вагу легкого ланцюжка, ставлять його тільки на тонкі прикраси. При поломці необхідна заміна всього механізму.
  • Замок-карабін - надійний і зручний у використанні Легко піддається ремонту заміною пружини.
Срібло - благородний метал, який надає чоловікові особливий шарм. Озброївшись нашими порадами, ви неодмінно підберете ідеальний подарунок, який буде нагадувати про вас довгі роки!
Коментарі
Схожі статті
08.08.2020
Як перевірити срібло в домашніх умовах
Як перевірити срібло в домашніх умовах
Прості і перевірені способиОтже, перед вами виріб, що зовні нагадує срібне. Перш за все, зверніть увагу на клеймо і пробу, чи є такі взагалі. Фахівці стверджують, що навіть наявність проби не дає гарантії справжності срібла. Перевірити напевно вам д..
08.08.2020
Як вибрати срібний ланцюжок чоловікові
Як вибрати срібний ланцюжок чоловікові
Ювелірні прикраси завжди вважалися престижним подарунком, який показує особливе ставлення до людини. І хоча чоловіки вважають це жіночою пристрастю, навряд чи відмовляться від красивого ланцюжка зі срібла. Як підібрати ланцюг, від якого ваш чоловік б..
08.08.2020
Чому чорніє срібло?
Чому чорніє срібло?
Чи помічали ви коли-небудь, що срібні вироби різко змінюють відтінок на більш темний, або навіть чорний? Причому це може статися як через місяць після покупки, так і через роки. У чому ж причина появи нальоту на прикрасах і як від нього позбутися? Да..
08.08.2020
Як правильно носити ювелірні прикраси
Як правильно носити ювелірні прикраси
Ювелірний етикет є досить складною наукою, що розповідає про те, як правильно носити ювелірні прикраси. Мало хто знає про правила, особливості етикету, тому люди потрапляють в незрозумілі ситуації, поєднуючи непоєднуване. Щоб не боятися носити ювелір..