Срібні підсвічники

Срібні підсвічники

Срібний пвдсвічник: елемент елегантного інтер'єру

Довгий час свічники використовувалися лише з практичною метою - для освітлення, а саме як підставки для свічок. Головним чином, вони виготовлялися із бронзи та чавуну, але непоодинокими були також дерев'яні та керамічні варіанти.

Новий подих свічники отримали в епоху Відродження, коли краса навколишніх предметів стала особливо значущою. Підставки для свічок та канделябри того періоду виготовляли з металу, латуні й срібла, а прикрашали позолотою, різьбленням, дорогоцінними каменями. Але звичайно такі вишукані предмети були доступні для більш заможного прошарку людей.

У нинішніх реаліях утилітарному предмету відводиться роль ефектного декору, що створює в інтер'єрі вишукану і аристократичну атмосферу.

Свічники срібні і латунні: в чому відмінність

Витончені срібні свічники вносять в простір неповторну романтику і затишок. Правда, деяким людям благородний метал здається занадто дорогим матеріалом, тому вони купують латунні свічники, які можуть виглядати чарівно та не менш розкішно.

Срібний свічник:

 • не боїться температурних перепадів;
 • не деформується;
 • при належному догляді багатьма десятиліттями зберігає бездоганний зовнішній вигляд.>

  З плином років його ціна не зменшується, а зростає, тому таке придбання можна вважати вигідним вкладенням грошей.

  Підсвічник латунний виготовлений зі сплаву на основі міді та, в залежності від складу, має виражений жовтуватий відтінок. Не покрита лаком поверхня латуні швидше піддається окисленню, проте всі вироби з нашої колекції проходять спеціальну обробку і будуть довго приносити радість власникам красою своїх візерунків.

  Який дизайн вибрати - під старовину або сучасний

  При оформленні житлового простору кожен орієнтується на власний смак. Прихильники класичного стилю вибирають стриманий дизайн, шанувальникам модерну або бароко сподобаються свічники зі срібла і латуні з позолотою або вигадливими підставками.

  Виріб зі срібла впишеться в будь-який інтер'єр, не руйнуючи гармонійної єдності предметів, та особливо доречним живий вогонь і тепле світло буде на святі Різдва або Нового року. Підтримуючи старовинні традиції, багато хто прагне заздалегідь придбати підсвічники і прикрасити ними святковий стіл.

  Догляд за виробами

  Якщо срібло або латунь потемніло, його потрібно акуратно почистити м'якою тканиною та спеціальними засобами, що не містять абразивних часток. Вироби не бояться високих температур, але потоки ультрафіолету діють негативно, тому слід оберігати свічники зі срібла або латунного сплаву від прямих променів сонця.

  Підсвічник срібний в нашій колекції - це витвір високого ювелірного мистецтва. Хочете прикрасити їм свій будинок? Обов'язково зателефонуйте! Ми доставляємо товари в Київ, Харків та інші міста України.